Armatury, které splní Vaše představy

O společnosti

Tradice a vysoká kvalita

Již 3 desetiletí se specializujeme na výrobu, vývoj a servis plynových armatur. Naše plynové armatury navíc zaručují se značkou A++ nejnižší spotřebu elektrické energie. Velkou devizu máme zejména ve ventilu BAP, jehož název zdomácněl pro název rychlouzávěru. Vyrábíme také plynové filtry, zpětné klapky, indikátory polohy, ochozy proti rázům, aj.

Firma ARMAGAS s.r.o. začínala pod hlavičkou Třineckých železáren (od roku 1993 již jako samostatná firma) a dodala na evropské trhy už tisíce kvalitních výrobků. Významnou referencí je udělení zlaté medaile na světové výstavě vynálezců a zlepšovatelů Brusels Eureka v roce 1992 a hlavní ceny za desing pohár ministra průmyslu Belgie.

O vysoké kvalitě výrobků firmy ARMAGAS svědčí certifikáty Státní zkušebny, Certifikát systému jakosti ISO 9001 a mnoho spolehlivých let v provozu. Na její plynové armatury sázejí projektanti plynových zařízení i obchodní společnosti zabývající se plynárenstvím.

Profesionální servis na plynové armatury

Díky rozsáhlé síti servisních středisek po celé České republice a na Slovensku se můžete spolehnout na rychlý a profesionální servis všech typů zakoupených armatur. Určitě vás potěší také velmi krátké dodací lhůty a příznivé ceny.

Armagas s.r.o. © 2024. Všechna práva vyhrazena. GDPR.

Tvůrce: Promax Media