Armatury, které splní Vaše představy

Obchodní podmínky

Nákupní řád

Tento nákupní řád je platný od 16. 5. 2018 a vztahuje se na všechny objednávky, které nám budou doručeny po tomto datu.

Objednávka

Objednávku, kterou odešlete, považujeme za závaznou, a proto ihned podnikáme kroky k tomu, aby Vaše objednávka mohla být vyřízena.

Po dokončení objednávky na e-shopu Vám bude okamžitě automaticky zasláno na Váš e-mail Zaevidování objednávky.

V co nejkratším možném termínu Vám bude e-mailem zasláno Potvrzení objednávky, ve kterém bude uveden termín dodání. V případě platby zálohovou fakturou Vám bude s Potvrzením zaslána zálohová faktura s údaji pro platbu.

Pokud se tak nestane - nepodařilo se Vám správně dokončit některý krok v registraci či objednávce, pak Vaši objednávku nemáme ani o ní nevíme a nemůžeme tak zboží doručit. V tomto případě se informujte na odbyt@armagas.cz. Je nutné uvést do objednávky telefonický kontakt, na kterém býváte k zastižení, abychom Vás mohli včas informovat o případném problému.

Slevy

Poskytujeme slevu 5 % na všechny výrobky prodávané přes tento internetový obchod kromě DOPLŇKŮ (ochoz, HVE, RIP, detektory aj.).

Sleva 5 % se nevztahuje na firmy, se kterými je již dohodnuta individuální sleva. Tzn. SLEVY SE NESČÍTAJÍ !

Dodávky zboží

Zboží dodáváme v co nejkratším možném termínu - zpravidla však do 7 až 14 pracovních dnů od data odeslání Vaší objednávky, není-li uvedeno jinak.

Cena za dopravu je stanovena individuálně dle sortimentu (hmotnosti zboží) a vzdálenosti odběratele od dodavatele.
Výše dopravného je uvedena na Potvrzení, příp. sdělíme na dotaz.

Možnosti platby

  1. Hotově při osobním odběru
  2. Bankovním převodem zálohovou fakturou
  3. Bankovním převodem fakturou se splatností (jen dohodnuté firmy)
  4. Na dobírku, platíte při převzetí zásilky hodnotu zboží včetně dopravy a doběrečného.

Doběrečné je účtováno dle výše dobírky:
Dobírka do částky 10 000 Kč – doběrečné – 52 Kč.
Dobírka od částky 10 001 Kč – doběrečné – 100 Kč.

Dodávky zajišťujeme pomocí rozvážkových služeb (PPL, DSV) a České pošty.

Průvodní doklady k zásilce (dodací list, příp. protokol o zkouškách, prohlášení o shodě, záruční list a osvědčení o jakosti a kompletnosti výrobku, návod na montáž a obsluhu) jsou součástí zásilky. Fakturu (daňový doklad), příp. daňový doklad na přijatou platbu zasíláme e-mailem nebo poštou na udanou adresu.

Storno

V případě, že jste si rozmysleli Vaši objednávku a chcete ji stornovat - můžete tak učinit e-mailem nebo telefonicky. Nejpozději však 2 dny před termínem dodání.

ReklamaceReklamace

V případě reklamace napište e-mail na adresu odbyt@armagas.cz, kde dostanete informace, jak postupovat. Podrobnosti viz "Reklamační řád".
Na veškeré zboží prodávané firmou ARMAGAS s.r.o. jsou vydány platné atesty či prohlášení o shodě v souladu s platnými předpisy. Prodávající poskytuje na své výrobky záruku za jakost v délce 24 měsíců od data expedice. V případě dotazů či jiných problémů použijte prosím e-mail: technik@armagas.cz.

Nahoru